_

Çocuk Atölyesi Ne İşe Yarar?

Resim, plastik sanatlar, tiyatro, dans, edebiyat gibi temel sanat dallarına ilişkin çalışmalarıyla Çocuk Atölyesi, bütün çocukların doğal olarak yaratıcı olduğuna ve hepsinin yeteneklerine bakmaksızın sanattan tat alma güdüsüne sahip olduğuna inanır.

Bilir ki bir çocuğun hayal gücü bulutların ötesine uçabilir, denizin dibinde yürüyebilir, bir köpekbalığını parmağıyla kaldırabilir, çakıl taşlarından koskocaman bir şato inşa edebilir. Ve yine bilir ki; yaratıcılık desteklenip geliştirilebilecek bir yetidir ve yaratma süreci bir düş yolculuğuna benzer.Her an ortaya çıkabilir.

Bırakın onun nehirleri tersine aksın, gökkuşağıyla ip atlasın, dağları tepetaklak olsun, atları şaha kalksın, başının üstünde rengârenk balonlar uçsun… Bırakın hayal gücü çalışsın…

Çocuk Atölyesi kapsamındaki etkinliklerle 4-16 yaş grubundaki çocuğunuza yeni görüntüler, sesler, duyular sunacak; zihninin kapılarını daha geniş bir dünyalara açmış olacaksınız. Aynı zamanda çocuğunuz takım çalışmasını deneyimleyecek, birbirinden farklı ortamlara uyum sağlayıp, özgüven ve ifade yeteneği kazanacak.

_

Oyun Arkadaşlarımızı Tanıyalım

Takım Üyelerimiz

_

Neslihan Özceylan

Tasarım Eğitmeni

NFK

Nermin F. Karamuti

Yaratıcı Yazarlık Eğitmeni – Çocuk Gelişimci

 

Uğur Aktaş

Kağıt Tasarım Eğitmeni

Aslı Çiftçi

Mutfak Eğitmeni

Duygu-Sosyal

Duygu Soysal

Kağıt Tasarım Eğitmeni

can

Can Tufan

Drama & Dans Eğitmeni

Deniz  Öcal

Animasyon Eğitmeni

Rüya Aydınoğlu

Origami

_

Referanslarımızdan Bazıları

_